Rezerwuj online
Kup prezent
30 Maj 2022

Szczupak Cup Moran Powidz 2022

Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji zawodów Szczupak Cup Moran Powidz 2022, które odbyły się w dniach 19-22 maja 2022r.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu oficjalnych zwycięzców Klasyfikacji Generalnej czyli łowców największych szczupaków:

1. Maciej Kononiczak –  szczupak o długości 109 cm

2. Arkadiusz Wolnik – szczupak o długości 107 cm

3. Hubert Machnowski –  szczupak o długości 101 cm

W dodatkowej klasyfikacji Najskuteczniejszy Wędkarz po raz drugi z rzędu zwyciężył Pan Dariusz Wawroski, członek Stowarzyszenia Wędkarski Powidz, który złowił łącznie 6 szczupaków o sumarycznej długości 372 cm – dwukrotnie więcej od następnego zawodnika.

Wszystkie największe szczupaki padły w I turze zawodów, które odbyły się w piątek 20 maja. Do skutecznych połowów, oprócz bardzo wysokich umiejętności zawodników, przyczyniły się korzystne warunki atmosferyczne. Słońce przysłaniane momentami przez niewielkie chmury, lekki zachodni wiatr, rosnące ciśnienie atmosferyczne działają  stymulująco na brania szczupaków.

Jak co roku zawody zwieńczyła wieczorna gala połączona z uroczystym zakończeniem zawodów, na którym zwycięzcy oraz liczni uczestnicy otrzymali wspaniałe puchary i nagrody ufundowane przez sponsorów.  Finałowe spotkanie na koniec zawodów połączone było z kolorowymi występami artystycznymi. Zabawa z wyśmienitym menu trwała do białego rana i mamy nadzieję, że na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Jeszcze  raz pragniemy podziękować  wszystkim sponsorom, organizatorom, patronatowi honorowemu oraz patronatom medialnym.
Już dzisiaj zapraszamy za rok!
 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij