Rezerwuj online
Kup prezent

Regulaminy

Ignorantia legis non excusat

W naszym hotelu najważnieszy jest dla nas wypoczynek i zadowolenie naszych Gości. Przyjeżdżacie Państwo do Hotelu Moran **** SPA dla unikalnej przyrody, szmaragdowego jeziora, dwóch plaż, lasów, ciszy i spokoju natury. Dodatkowo, nasz hotel znajduje się na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego - cennego przyrodniczo ekosystemu z chronioną bogatą fauną i florą.

W hotelu nasi Goście tworzą wspólnotę, która - choć przyjeżdża indywidualnie, to korzysta z przepięknych dobrodziejstw okolicy i naszej oferty - wspólnie.
Na równi szanujemy i poważamy wszystkich naszych Gości. Prawa każdego są dla nas ważne. I równie ważne jest przestrzeganie zasad przez naszych Gości.

Informujemy, że w interesie Gości korzystających z pobytu w Hotelu Moran **** SPA w zgodzie z obowiązującymi normami kultury współżycia społecznego - nie akceptujemy zachowań sprzecznych z powszechnie przyjętymi standardami kultury zachowania, przepisami prawa oraz przepisami Regulaminu Hotelu i innymi powszechnie dostępnymi przepisami porządkowymi, obowiązującymi w hotelu.

Bo najważniejsi dla nas są nasi Goście, ich wypoczynek i zadowolenie z pobytu.
Poniżej zamieszczamy aktualny Regulamin Hotelu oraz Warunki Rezerwacji i Anulacji.

Zapoznanie się z nimi pozwoli Państwu w pełni korzystać z dobrodziejstw pobytu w Hotelu Moran **** SPA, na czym nam szczególnie zależy.

 

regulamin rules
Pobierz: REGULAMIN HOTELU

Pobierz: REZERWACJe & ANULACJe

 

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij