Rezerwuj online
Kup prezent
18 Lut 2021

Szczupak Cup 2021 - zmiana terminu zawodów!

SZCZUPAK CUP MORAN POWIDZ to jedne z najbardziej prestiżowych zawodów wędkarskich w Polsce.

Pierwsza edycja odbyła się w 2015r, co roku zawody organizowane w okresie wiosennym  nad jednym z najczystszych jezior w Polsce - Jeziorze Powidzkim, oraz w położonym nad nim Hotelu Moran**** SPA. W tym roku zawody wędkarskie będą trwały dwa dni, wędkarze rywalizować będą ze sobą UWAGA ZMIANA TERMINU ZAWODÓW na 18 i 19 czerwca 2021r. Pakiet wędkarski rozpocznie się w dniu 17 czerwca  a swój finał będzie miał w niedzielę 20 czerwca.  Zapowiadają się gorące trzy dni niezapomnianych wrażeń, ekscytującej rywalizacji a przede wszystkim dobrej zabawy! Tegorocznej edycji przewodzić będzie hasło: "Jeziora - Narodowa duma Polaków" . Przyświecająca idea ma za zadanie uświadomić Nam jak istotne i cenne są nasze polskie jeziora, bogate w faunę i florę, pięknie położone, które dostarczaja nam mnóstwo ciekawych wrażeń.
Liczymy na Waszą obecność! Monitorujcie na bieżąco aktualności na naszym Facebooku i stronie internetowej, niebawem ogłosimy termin zapisów!

Regulamin zawodów

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij