Book online
Kup prezent
27 Cze 2021

Szczupak Moran Cup 2021 - za nami!

Kolejna edycja zawodów Szczupak Cup Moran Powidz przeszła do historii! Tegorocznej edycji przewodziło hasło: "Jeziora - Narodowa duma Polaków" Mamy nadzieję, że spędzony czas na długo pozostanie w Waszej pamięci.
 

Było gorąco zarówno podczas dwudniowej rywalizacji na wodzie jak i podczas trwania całego wydarzenia, ponieważ dopisywała piękna słoneczna pogoda.
Poniżej pragniemy przedstawić listę  tegorocznych zwycięzców:

W kategorii najdłuższa ryba:

I miejsce - Paweł Kulik - 93cm
II miejsce - Dariusz Wawroski - 91cm
III miejsce - Krzysztof Konieczny - 86cm

Najskuteczniejszym łowcą został - Dariusz Wawroski.

Wszystkim zawodnikom składamy gratulacje i dziękujemy za udział w zawodach.
Poza tym pragniemy podziękować wszystkim osobom, które miały okazję uczestniczyć w wydarzeniu, sponsorom, organizatorom, patronom medialnym. Podczas trwania pierwszego dnia zawodów odbył się konkurs kulinarny Sielawa Moran Cup, w którym uczestniczyły Koła Gospodyń Wiejskich z lokalnych miejscowości. Zadaniem konkursowym było przygotowanie potrawy z sielawy powidzkiej. Przy okazji można było zaprezentować inne potrawy przygotowane z lokalnych produktów według starych receptur. Decyzją jury wygrało Koło Gospodyń Wiejskich  KANWA z Orchowa. Gratulujemy i dziękujemy!  Pozostało nam miło wspominać to wielkie wydarzenie, oglądać pamiątkowe fotografie oraz  filmy  i czekać z nieciepliwością na kolejną edycję. 

newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close