DOMKI LETNISKOWE – WYPOSAŻENIE
Każdy domek letniskowy posiada:
- Pokój dzienny z zestawem wypoczynkowym, w tym rozkładaną kanapą oraz ławą,
- Telewizor (TV) z dostępem do naziemnej telewizji cyfrowej,
Układ domków:
- Domek 5-osobowy – jedna sypialnia z trzema pojedynczymi łóżkami oraz rozkładana, dwuosobowa kanapa w pokoju dziennym połączonym z aneksem kuchennym,
- Domek 6-osobowy – dwie sypialnie, w każdej po dwa pojedyncze łóżka, oraz rozkładana, dwuosobowa kanapa w pokoju dziennym połączonym z aneksem kuchennym.
- Aneks kuchenny z bieżącą ciepłą i zimną wodą, lodówką z zamrażalnikiem, czajnikiem elektrycznym, kuchenką, szafkami kuchennymi oraz kompletem sztućców, małych talerzyków, filiżanek ze spodkami, pokali i kieliszków, co daje możliwość samodzielnego przygotowywania ciepłych posiłków,
- Łazienkę z umywalką, toaletą i prysznicem.
- Duży, zadaszony taras z meblami ogrodowymi.
INFORMACJE DODATKOWE
- Domki na wyposażeniu nie posiadają ręczników ani szlafroków.
- W cenę pobytu wliczone jest jedno miejsce parkingowe, każdy kolejny samochód podlega dodatkowej opłacie zgodnie z obowiązującym cennikiem.
- Podczas zameldowania pobierana jest zwrotna kaucja na poczet ewentualnych zniszczeń.
- Domki nie posiadają ogrzewania.
- Goście mają dostęp do strefy Wellness: basen, sauna, jacuzzi znajdującej się w Hotelu
- Domki położone są na prywatnym, ogrodzonym terenie z bezpośrednim dostępem do plaży.
- Pobierana jest opłata miejscowa 2 zł/osoba/dzień tylko w formie gotówki