Rezerwuj online
Kup prezent
02 Sie 2018

WAKACJE MINI PODRÓŻE W HOTELU MORAN****SPA

Wakacje na półmetku zapowiada się piękna pogoda i mnóstwo atrakcji m.in.dla wielbicieli wakacyjnych podróży i eksluzywnych samochodów marki MINI.

Podczas każdego sierpniowego weekendu Goście Hotelu Moran****SPA będą mieli możliwość wypożyczenia jednego z najbardziej żywiołowych crossoverów marki MINI. Każdy będzie mógł odbyć bezpłatną MINI podróż po okolicy poznając uroki Powidzkiego Parku Krajobrazowego oraz możliwości jakie daje to niepozorne auto.

Już 04 sierpnia podczas każdego sierpniowego weekend Goście Hotelu Moran****SPA będą mieli możliwość wypożyczenia crossovera marki MINI – model Hatch Coooper S, żeby odbyć bezpłatną MINI podróż po okolicy. Wszyscy Goście hotelu zyskają również możliwość 3-dniowego, ekskluzywnego wypożyczenia MINI w dowolnym salonie dealerskim Inchape w całej Polsce.

Samochody w ramach akcji będą do dyspozycji w soboty i niedziele sierpnia, w godzinach 10:00 - 18:00.
    Zapraszamy do odwiedzenia Hotelu Moran****SPA, aby stać się naocznym świadkiem tych wydarzeń. Niezależnie od ilości urlopu i wolnego czasu lato jest okresem, w którym każdy chce i musi sprawić sobie choćby MINI podróż, do czego zachęca Grupa Inchape Polska. 

"W tygodniu zachęcamy do zapisywania się na ekskluzywne wypożyczenia samochodów bezpośrednio w wybranym salonie sieci Inchcape:"

Salon Inchape Warszawa  Tel. +48 22 533 35 00                   
Salon Inchape Wrocław    Tel +48 71 333 10 00                  
Salon Inchape Poznań     Tel. +48 61 641 46 46   
                                                                                                     

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij